O nas

Perenio IoT to innowacyjna firma zajmująca się projektowaniem i produkcją systemów sterowania dla domu i biura.

Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa w każdym domu i biurze, udzielenie możliwości optymalizacji wydatków na energię elektryczną, oświetlenie, ogrzewanie, a także na gaz i wodę.

Naszym sztandarowym produktem jest system monitoringu Perenio Smart home and office, który stanowi kompletny ekosystem do ochrony domu i mienia.

Siedziba firmy oraz centrum badawczo-rozwojowe znajdują się w Pradze w Czechach.  Tu nasi wysoko wykwalifikowani eksperci odpowiadają na pytanie, które urządzenia ze światu IoT „Internetu rzeczy” mogą rozwiązać problemy bezpieczeństwa ludzi w najbliższej przyszłości, a także zaspokoją potrzebę poczucia bezpieczeństwa w społeczeństwie.

Poświęcamy również wiele uwagi ochronie danych osobowych naszych użytkowników. Pod tym względem system Perenio w całości i każde urządzenie oddzielnie odpowiadają najnowszym normom w tej dziedzinie i europejskim prawie – RODO

Wszystkie nasze produkty są opracowywane z wykorzystaniem najnowszych technologii w obszarze IoT (internetu przedmiotów) i w pełni odpowiadają naszym motom,– Intelligеnce at best!